İZEM LİVALI HAYAT

Bu blogda aradığınız değişik fikirler,anlık sürprizler,eğlenceli zamanlar,tarifler,organizasyonlar bulabilir VEEE İZEM LİVA İLE ANNESİNİN GÜNLERİ...
İZEM LİVALI HAYAT MUTLULUK,KARŞILIKSIZ AŞK,GÜLEN YÜZLER DEMEK....20 Kasım 2012 Salı

ARTIK SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN KİMYASALLARA HAYIR DEMELİYİZ!!!!


Arkadaşlar uzun bir süredir bebeğime hamile olduğumu öğrendiğim zamandan beri yaklaşık 21aydır daha sağlıklı nasıl yaşayabilirz araştırmaları içindeydim.iş arkadaşım SERPİL ABLAM beni tesadüfen bir türk firmasıyla tanıştırdı.Belki adını duymuşsunuzdur firmanın adı ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ üretimini yapan denizlili bir firma..Hadi kırmayalım belki birşeyler çıkar seminerini dinleyelim diye giden kendisi aynı düşünceyle beni ve annemide davet etti..Seminer sonrası evdeki kimyasal deterjanlar atıldı yerine tamamen organik ve konsantre olduğuna inandığımız ERSAĞ ürünleri alındı..

İlk düşüncem birşey kaybetmem nasılsa aradığım bir değişim,sağlıklı yaşama dönme çabası vardı bebeğim için hayatımızda..ama örneklerlede sabitlendiki doğru yoldayım..Bilmiyordum yada farkına varmak istemiyordum kimyasalların deterjanların bu kadar vucudumuza tahribatını.
Aynı zamanda kendime alıp arkadaşlarımıda üye yapıp kendilerine almalarını sağlarken baktım ki ek bir gelir sağlıyor ooohhh dedim iyiymiş...aldıklarımda indirim oluyr üyeler aldıkça HEM ALIŞVERİŞ HEM FİŞ REKLAMI GİBİ OLDU:))

Öyle göz alıcı ürünler varki anlatsam şaşarsınız çünkü bende şaşırdım.Siz hiç BANYO WC si olarak kullanılan ürünün 14mikrobu yok etmeye ve kullanıldığında grip,boğaz enfeksiyonları gibi mikrobik hastalıkları azalttığını,kesiklerde kanı durdurma özelliği olabileceğini düşündünüzmü???

Siz hiç bulaşık sıvısının mutfaktaki yanıklarda ilk müdahalelerde sürüldüğünde yanık izi,deri değişimi ve acı hissine iyi geldiğini????

Siz hiç duş jelinin mantar,egzama,topuk çatlaklarına iyi geldiğini duydunuz mu???

EVETTTT bende ilk defa duymuştum ama tecrübeyle sabit olan örneklerde mevcut denemenizi hatta vaktiniz varsa iş olarak yapmanızı tavsiye ederim çok güzelde kazançları var.İlgilenen arkadaşlara detaylı bilgi aktarabilirim.Hatta alıp denemk için bile üye olmayı düşünenlere sponsor numaram kayıt olabilirsiniz bu numarayı yazıp hiç bir ücreti yoktur.  539924

Artık dünyanın bize ihtiyacı var çünkü uzun asırlarca biz onu tükettik şimdi dünyaya yardım zamanı daha fazla kirlenmesine izin vermeyelim elimizden geleni yapalım doğru ürünlerle hem kendimize hem dünyaya faydamız olsun.GELECEK NESİLE BIRAKACAĞIMIZ DENİZLERİMİZ,ORMANLARIMIZ VE HAVAMIZ KALSIN...

2 yorum:

  1. ERSAĞ Fosfatsız üretim yapıyor. Rita bitkisi ana maddeleri, ganj nehri kenarında yetişiyor içinde doğal olarak 11 çeşit asit bulunduran antibakteriyel bir bitki. %100 bitkisel ürünleride var bio diye başlayanlar, diğer ürünlerde %99,2-%99,9 arasında bitkisel %0,1-%0,8 oranında organik kimya var.Organik kimya dediğimiz yenildiğinde, yutulduğunda insan sağlığına zarar vermeyen sentetik ürünlerdir, limon tuzu gibi. Ben Ersağ ürün grubunun tamamına yakınını kullanıyorum ve çok memnunum. Arkadaşlarıma, Aileme ve tanıdığım insanlara tavsiye ediyorum. Yalnızca kullandığım ürünleri alarak ve tavsiye ederek %15 prim grubuna girdim. Tavsiyem üzerine ürün alıp kullanan herkesten olumlu geri dönüş alıyorum ve bu beni çok sevindiriyor. Çevreye ve insan sağlığına olan katkılarımdan dolayı ve ürünleri kullanıpta egzama, mantar ve benzeri cilt rahatsızlıklarından , çeşitli ağrılarından (bu konuda masaj kremi çok faydalı bir üründür ) kurtulan insanların dualarından dolayı mutluyum.

    YanıtlaSil
  2. benim atladığım önemli bilgileri eklediğin için teşekkür ederim sepil ablacım umarım faydalı oluruz kenimize,çevremize ve savdiklerimize

    YanıtlaSil

peki sizce ?