İZEM LİVALI HAYAT

Bu blogda aradığınız değişik fikirler,anlık sürprizler,eğlenceli zamanlar,tarifler,organizasyonlar bulabilir VEEE İZEM LİVA İLE ANNESİNİN GÜNLERİ...
İZEM LİVALI HAYAT MUTLULUK,KARŞILIKSIZ AŞK,GÜLEN YÜZLER DEMEK....16 Şubat 2013 Cumartesi

GEÇEN HAFTA PAZAR AKŞAMINDAN....

Geçen hafta pazar akşamı hadi dedik minik prenseste hava alsın soğuk yağmur çamur demedik çıktık dışarı,ANNEANNEMİZ,GÜLŞAH TEYZEMİZ BEN VE İZEM LİVA...

Ne yapsak ne yapsak derken aklımıza geldi WAFFLE yiyelim dedik.YALOVA sahilinde mekan olarak çok nezih ve huzurlu bir yer olan KONAK CAFE yi tercih ettik liva doğduğundan beri gitmemiştim eskiden çok gider ve yiyeceklerini severek yerdik ama çocuk olunca öncelikler farklılaşıyor.
TABAKLAR BOŞKEN ÇEKİLEBİLDİK ANCA RESİMLERİMİZİ
LİVA öyle sürekli aynı yerde durmaktan hoşlanmaz ve insanlarla konuşmayı ilgilnilmekten çok hoşlanan bir çocuk tabi bu özellikleri onu kıpır kpır yapıyor..


BURDA GÖRÜNMEMİŞ AMA BU MASADADA BİBERONUMUZ OTURUYOR HER YER KIZIMIN :))
 O akşamda öyle oldu apara topar tadına varamadığım tatlıdan sonra koşurturmaca başladı sevgililerin,nişanlıların masalarına gitmeler,erkek arkadaşlarına kur yapmalar:)))),doğum günü kutlamaya gelen 35 yaşındaki kır saçlı beyefendiye dede diye bağırıp bütün cafeyi kendine dikkat çekmeler ve üstüne gidip adamla kucağında resim çekilmeler gecenin ve cafenin yıldızıydı anlayacağınız...Benmi peşinde koşturmaktan 2 elma yanak şeklinde geziyordum en son :)))))
KIZIN MI VAR DERDİN VAR :)))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

peki sizce ?